Preskočiť na obsah
Eva Ondrejičková

Obchod

Eva Ondrejičková

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Trenčín
Od roku
2008
IČO
43 991 157

Eva Ondrejičková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
911 08 Trenčín
Na trhu od
1. marca 2008
IČO
43 991 157
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Eva Ondrejičková

Eva Ondrejičková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trenčín. Podniká od 1. marca 2008.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad pánske, dámske a detské kaderníctvo, maloobchod a veľkoobchod a služby súvisiace so skrášľovaním tela.

Základné údaje

Obchodné meno
Eva Ondrejičková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 991 157
Dátum vzniku
1. marca 2008
Miesto podnikania
911 08 Trenčín
Živnostenský register
Okresný úrad Trenčín, vložka č. 350-25791
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Eva Ondrejičková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Pánske, dámske a detské kaderníctvo

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela

  • Prenájom hnuteľných vecí

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Eva Ondrejičková?

Miesto podnikania je v obci 911 08 Trenčín.

Čím sa Eva Ondrejičková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pánske, dámske a detské kaderníctvo; maloobchod a veľkoobchod; služby súvisiace so skrášľovaním tela; prenájom hnuteľných vecí.

Aké je IČO – Eva Ondrejičková?

IČO je 43 991 157.

Odkedy podniká Eva Ondrejičková?

Podnikanie začalo 1. marca 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Eva Ondrejičková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese eva-ondrejickova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.